Podkozákovská liga 2010

Neoficiální konečné pořadí

(Šedou barvou označené výsledky se nezapočítávají do celkového součtu)

muži

 

Družstvo

Pří. Podů. Mří. Tat. Ves. Koš. Pod. Nou. Ben. Boz.

Celk.

1 Jinolice 15 15 15 12 0 14 15 3 14 7 107
2 Libuň 14 0 10 15 14 15 11 0 9 15 103
3 Podůlší Béčko 13 14 12 13 15 11 12 0 7 11 101
4 Podůlší A 0 10 14 11 10 10 13 4 10 12 90
5 Tatobity 0 9 0 14 11 13 14 0 15 13 89
6 Roudný A 0 6 0 7 8 8 0 9 13 6 57
7 Jablonec n.J. - 12 9 - - 0 6 - 11 14 52
8 Jirkov 9 11 - 3 13 0 - 0 12 - 48
9 Mladějov 6 0 0 8 0 2 8 15 8 0 47
10 Vesec 0 7 8 0 0 12 9 10 0 0 46
11 Jesenný 0 5 3 10 0 9 5 6 2 0 40
12 Nová Ves nad Pop. 7 2 6 5 1 0 0 11 0 2 34
13 Bukovina 8 0 0 9 5 0 7 0 1 3 33
14 Malá Skála 10 - - 0 12 4 3 2 0 0 31
15 Kosmonosy 12 3 5 - - - 10 - - - 30
16 Veselá B 5 0 - 0 9 7 0 - - 8 29
17 Vlastiboř 0 0 - 6 0 0 - 14 0 5 25
18 Maršovice 11 0 7 4 2 0 - - 0   24
19 Frýdštejn 0 - - 0 7 6 4 0 4 0 21
20 Benešov u Semil - 4 1 0 3 - 0 7 5 0 20
21 Karlinky A 0 0 13 - 0 0 0 - 6 0 19
22 Veselá A 3 8 - 2 0 0 2 - - 4 19
23 Nouzov 2 - 0 - - 0 1 12 0 0 15
24 Sychrov - - 11 - - 3 - - - - 14
25 Dolní Přím - 13 - - - - - - 0 - 13
25 Bozkov B 0 0 0 0 0 0 - 13 0 0 13
27 Těpeře - - - 1 0 - - - 3 9 13
28 Bozkov A 4 0 0 0 0 0 - 8 0 0 12
29 Roprachtice - - - - - - - 0 - 10 10
30 Podmoklice 0 0 2 0 6 0 0 1 0 0 9
31 Mříčná - 0 4 - - 5 0 - - - 9
32 Martinice v Krkonoších - - - - - - - 5 0 0 5
33 Karlinky B 0 0 0 0 4 - - - 0 0 4
34 Jílové 0 0 - 0 0 0 0 0 1 1 2
35 Myštěves - 0 - - - 1 - - - - 1
35 Bříšťany - 1 - - - - - - - - 1
35 Příšovice 1 0 0 0 0 0 - - 0 0 1
38 Košťálov - - 0 - - 0 - - - - 0
38 Roudný B 0 0 0 0 - - - - - - 0
38 Valdice - 0 - - 0 - - - - - 0
38 Jabloneček - - - - 0 - - - - - 0
38 Nedaříz - - - - 0 0 - - 0 - 0
38 Vesec B - - - - 0 - - - - - 0
38 Koberovy - - - 0 0 - - - - - 0
38 Víchová nad Jiz. - - - - - 0 - - - - 0
38 Podmoklice Elite 08 - - - - - - 0 - - - 0
38 Škodějov - - - - - - - 0 - 0 0
38 Čeložnice - - - - - - - - - 0 0
38 Roztoky u Semil - - - - - - - - - 0 0
38 Bítouchov - - - - - - - - - 0 0

ženy

 

Družstvo

Pří. Podů. Mří. Tat. Ves. Koš. Pod. Nou. Ben. Boz.

Celk.

1

Vitiněves

15

15

15

15 15 4 15 7 3 14 111
2

Podmoklice

11

11

11

13 14 0 7 13 12 11 96
3

Benešov u Semil

13

9

13

14 12 10 8 9 15 4 95
4

Malá Skála Béčko

14

7

10

5 5 0 13 15 2 15 84
5

Libuň

0

14

0

12 9 7 14 10 6 12 84
6

Bratříkov

8

0

9

0 13 12 11 12 14 1 80
7

Košťálov

9

3

12

0 10 6 12 5 13 13 80
8

Jeřmanice

12

10

14

1 6 8 4 14 0 10 78
9 Jablonec n.J. - 5 0 8 8 13 10 8 11 0 63
10

Jesenný

10

0

8

11 4 9 6 1 8 0 57
11

Malá Skála A

0

4

-

10 7 15 9 4 7 0 56
12

Frýdštejn

7

-

-

4 3 11 2 11 6 2 46
13

Vlastiboř

5

12

-

9 2 - - 6 0 9 43
14 Bukovina - 1 7 7 - 3 5 3 9 8 43
15 Myštěves - 13 - - 11 14 - - - 3 41
16

Jílové

6

0

-

2 0 5 3 2 4 8 30
17

Karlinky

4

8

0

6 0 - - - - 6 24
18 Poniklá   - - - - 2 1 - 10 0 13
19 Bříšťany - 6 - - - - - - - 0 6
20 Bozkov - - - - - - - - - 5 5
21 Koberovy - - - 3 1 - - - - - 4
22 Valdice - 2 - - - - - - - - 2
23 Jirkov - - - - - 1 - - - - 1

Pohár OSH Semily 2010

Pohár OSH Semily

Neoficiální konečné pořadí

(Šedou barvou označené výsledky se nezapočítávají do celkového součtu)

 

Muži

Um. Družstvo Tuh. Bít. S. L. Ryb. Bys. Žel. Koš. Rop. Ško. Celkem
1. Bítouchov 13 15 13 11 14 0 0 14 14 94
2. Veselá A - 6 15 15 15 13 14 3 12 90
3. Bozkov A 10 11 11 14 12 15 12 8 10 85
4. Želechy - 9 10 13 13 0 9 15 15 84
5. Veselá B 14 14 7 0 9 8 13 4 13 78
6. Roprachtice 12 10 0 9 0 11 11 12 7 72
7. Ploužnice 7 12 12 12 10 6 4 11 1 70
8. Semínova Lhota A 15 13 3 10 6 12 2 0 9 68
9. Bozkov B 6 7 9 0 7 14 10 10 8 65
10. Libštát 9 5 2 8 2 9 8 0 0 43
11. Bystrá n.J. - 4 14 0 5 1 0 2 11 37
12. Pohoří 11 2 6 7 0 - 0 9 0 35
13. Semínova Lhota B 8 8 5 4 0 0 0 6 2 33
14. Košťálov A - 1 0 0 8 10 6 - - 25
15. Škodějov - 0 8 0 4 0 - 7 5 24
16. Škodějov A - - - 5 - 7 - 5 6 23
17. Nová Ves n. Pop. 2 - - - 11 0 7 - - 20
18. Rybnice - - - 3 0 - - 13 3 19
19. Podůlší A - - - - - - 15 - - 15
20. Roztoky u Semil 3 0 1 2 0 4 3 0 0 13
21. Víchová n. J. - - - - 3 5 0 1 0 9
22. Košťálov B - 0 - 6 - - - - - 6
23. Stružinec - 3 - 0 1 2 0 0 0 6
24. Bradlecká Lhota 5 - - - - 0 - - - 5
24. Roudný - - - - - - 5 - - 5
26. Rváčov 4 - - - - - - - - 4
26. Újezd pod Troskami - - 4 - - - - - - 4
26. Brloh - - - - - - - - 4 4
29. Tuhaň 0 0 - 0 0 3 0 0 0 3
30. Syřenov 1 - - - - - - - - 1
30. Loukov - - - 1 0 - - - - 1
30. Chuchelna - - - - - - 1 - - 1
33. Žďár u Kumburku 0 - - - - - - - - 0
33. Košov 0 - - - - - - - 0 0
33. Peřimov - - - - 0 - - - - 0
33. Dolní Sytová - - - 0 0 - - - - 0
33. Ploužnice B - - - - - - 0 - - 0
33. Podmoklice - - - - - - 0 - - 0
33. Vlastiboř - - - - - - 0 - - 0

 

Ženy

Um. Družstvo Tuh. Bít. S. L. Ryb. Bys. Žel. Koš. Rop. Ško. Celkem
1. Želechy 10 9 9 9 9 9 6 10 10 66
2. Košťálov 7 8 7 10 10 10 9 8 7 62
3. Roprachtice 8 7 8 8 - 0 8 9 8 56
4. Libštát 9 10 10 7 7 - 5 6 6 55
5. Roprachtice - Maminy - - - - - - - 7 9 16
6. Tuhaň 6 - - 6 - - 4 - - 16
7. Podmoklice - - - - - - 10 - - 10
8. Poniklá - - - - 8 - - - - 8
9. Vlastiboř - - - - - - 7 - - 7
10. Bozkov - - - - - - - - 5 5

 

Legenda:

Tuh. - Tuhaň, Bít. - Bítouchov, S. L. - Semínova Lhota, Ryb. - Rybnice, Bys. - Bystrá, Žel. - Želechy, Koš. - Košťálov, Rop. - Roprachtice, Ško. - Škodějov