Fire Night Cup

MUŽI

    Jer Fry Kar KrV NoV Rou CELK

 

1. Tatobity 14 13 13 15 14 14 83  
2. Lestkov 12 15 15 11 15 6 74  
3. Sloup 15 14 12 0 8 9 58  
4. Bukovina 1 9 10 9 7 10 46  
5. Maršovice 0 0 11 14 13 13 40  
6. Veselá  4 11 8 4 9 12 40  
7. Krásná Ves 0 5 5 10 6 8 34  
8. Roudný 13 10 7 8 0 0 31  
9. Malá Skála 0 0 4 13 12 4 29  
10. Hradčany 5 0 0 7 10 7 24  
11. Jeřmanice 0 8 9 2 - 5 24  
12. Košťálov 9 4 3 0 0 11 23  
13. Janův Důl 11 7 2 6 5 0 22  
14. Jílové 10 0 0 0 11 0 21  
15. Jablonec n.Jiz. - - - - - 15 15  
16. Frýdštejn 0 12 - 3 - - 15  
17. Karlinky A 0 6 14 0 0 0 14  
18. Renmotor Jinolice - - - 12 - - 12  
19. Příšovice 8 - - 0 3 0 11  
20. Nová Ves n.Pop. - - 6 5 4 2 11  
21. Březová 7 0 - - - 0 7  
22. Nová Ves u Bakova 6 0 1 0 0 1 7  
23. Dalešice - 3 0 0 - - 3  
  Vlastiboř - 0 - - - 3 3  
  Záskalí 3 0 - - - 0 3  
26. Škoda Auto a.s. - - - 0 2 - 2  
27. Horní Stakory - - - 1 0 0 1  
  Katusice - - - 0 1 0 1  
29. Bratříkov - 2 - - - - 0  
  Karlinky Beta 2 - 0 - 0 - 0  
  Rváčov - 1 - - 0 - 0  
  Tuř 0 - - - - - 0  
  Bozkov A 0 - - - - - 0  
  Kosmonosy - 0 - - - - 0  
  Kosořice - - - - 0 - 0  
  Hamrska - 0 - - - - 0  
  Mladá Boleslav I. - - - - - 0 0  
  Obrubce - - - 0 - - 0  
  Sedlejovice - - - 0 - 0 0  
  Velké Hamry - - - - - 0 0  

 

ŽENY

    Jer Fry Kar KrV NoV Rou CELK

 

1. Krásná Ves 7 8 7 8 6 8 44  
2. Libuň 8 7 5 4 5 7 36  
3. Malá Skála B 4 4 8 7 7 5 35  
4. Jeřmanice A 5 5 6 2 8 6 32  
5. Katusice - - - 6 3 4 13  
6. Malá Skála A 6 2 - - -   8  
7. Škoda Auto a.s. - - - - 4 3 7  
8. Jablonec n. Jiz. - 6 - - -   6  
9. Jeřmanice dorost - - 4 - 2   6  
10. Borovice - - - 5 -   5  
11. Bozkov 3 - - - -   3  
  Bratříkov - 3 - - -   3  
  Karlinky - - 3 - 0   3  
  Sloup - - - 3 -   3  
15. Březová 2 1 - - -   3  
16. Košťálov - - - - - 2 2  
  Vratislavice n. N. - 0 2 - -   2  
18. Vlastiboř - 0 - - - 1 1  
  Záskalí 1 0 - - -   1  
20. Hamrska - 0 - - -   0  
  Odolenovice - 0 - - -   0  
  Rychnov u Jabl. n. N. - 0 - - -   0  

 
    -  neuznané body

LEGENDA :

Jer - Jeřmanice,  Fry - Frýdštejn,  Kar - Karlinky,  KrV - Krásná Ves,  NoV - Nová Ves nad Popelkou,  Rou - Roudný

Podkozákovská liga 2013

Neoficiální konečné pořadí Podkozákovské ligy 2013

MUŽI

    Tuř Svi Jeř Pří Pod Tat Ves Jíl Jab Pdm Nou Koš Boz Plo CELK

13 nej

1. Kosmonosy 13 0 14 15 9 7 0 7 0 12 13 15 11 11 127 127
2. Tatobity 2 12 15 0 11 13 13 0 14 8 6 0 14 15 123 123
3. Podůlší 9 10 0 11 6 12 12 14 0 14 11 0 12 12 123 123
4. Tuř 9 6 12 4 15 0 11 0 0 13 9 8 15 13 115 115
5. Jablonec nad Jizerou 14 11 0 10 0 0 15 10 15 15 0 10 3 0 103 103
6. Maršovice 10 3 10 14 12 0 0 0 10 11 15 0 13 0 98 98
7. Lestkov 0 0 13 13 4 8 0 13 13 7 12 1 0 10 94 94
8. Jílové 7 13 7 9 10 11 0 15 9 9 2 0 0 0 92 92
9. Veselá  0 0 9 6 8 2 9 9 7 10 11 4 10 6 91 91
10. Renmotor Jinolice  15 14 0 - - 14 14 - 0 - 14 - - - 71 71
11. Malá Skála 0 8 0 0 0 0 0 11 6 6 0 13 6 14 64 64
12. Hradčany 4 0 0 8 0 3 0 6 12 0 8 - 9 9 59 59
13. Vlastiboř - 2 0 7 - - 0 12 11 4 7 6 0 3 52 52
14. Bukovina 1 0 2 12 0 1 10 0 0 5 5 3 4 2 45 45
15. Bozkov A 0 4 6 2 2 - 4 2 8 0 4 11 0 0 43 43
16. Myštěvěs 12 - - - 14 10 - - - - - - - - 36 36
17. Košťálov 6 0 0 1 0 - 0 0 5 0 0 14 0 5 31 31
18. Roudný 4 1 11 0 7 0 6 - - - - - - - 29 29
19. Obrubce 0 5 0 5 5 6 3 0 - 1 3 0 - - 28 28
20. Mladějov 5 15 - - - - - - - - - - - - 20 20
21. Březová - 0 0 - 0 - 0 - - 2 - 12 - 5 19 19
22. Nová Ves n.Pop. - - - - - 0 8 5 - 3 - - 2 0 18 18
23. Bašnice 11 - - - - 5 - - - - 1 - - - 17 17
24. Sloup - - 8 - - 9 - - - - - - - - 17 17
25. Ploužnice 0 0 3 - 3 - 0 0 2 - 0 0 8 0 16 16
26. Libuň - 0 - - - 15 - - - - - 0 - - 15 15
27. Příšovice 0 0 - 3 - 0 0 3 0 0 0 9 0 0 15 15
28. Podůlší Béčko - - - - 13 - - - - - - - - - 13 13
29. Karlinky A - - 4 - 1 0 2 - - - - - 5 1 13 13
30. Jeřmanice 0 0 1 0 0 0 6 1 4 0 0 0 0 0 12 12
31. Dneboh - 9 - - - - - - - - - - - - 9 9
32. Jirkov - - - - - - - 8 - - - - - - 8 8
33. Dobšín -Kamenice - - - - - - - - - - - - - 8 8 8
34. Bozkov B 0 0 0 - 0 - 0 4 3 0 0 - 1 - 8 8
35. Hrobce - - - - - - - - - - - - - 7 7 7
  Benešov u Semil - - - - - - 7 - - - - - - 0 7 7
  Martinice v Krkonoších - - - - - - - - - - - 7 - - 7 7
  Ploukonice 0 0 0 - 0 0 0 - - 0 - 0 7 0 7 7
  Sychrov - 7 - - - - - - - - - - - 0 7 7
40. Janův Důl - - 5 - - - - - - - - - - 0 5 5
  Nouzov - - - - - - - - - - 0 5 - - 5 5
42. Veselá u Mn.Hradiště - - - - - 4 - - - - - - - - 4 4
43. Podmoklice - 0 - - - - - - - - - 2 - - 2 2
44. Vesec A - - - - - - 1 - - - - - - - 1 1
45. Bradlecká Lhota - - - - 0 - - - - - - - - - 0 0
  Bratříkov - - - - - - - 0 - - - - - - 0 0
  Břehy - - - - - - - - - - - - - 0 0 0
  Čeložnice - - - - - - - - - - - - 0 - 0 0
  Dolní Sytová - - - - - - - - - - 0 - - - 0 0
  Držkov - - - - - - - 0 - - - - - - 0 0
  Koberovy - - - - - 0 0 0 - - - - - - 0 0
  Loukov - - - - - - - - - - - - - 0 0 0
  Předonín - - - - - - - - - - - - - 0 0 0
  Sedlejovice - - - - - - - 0 - - - - - - 0 0
  Sezemice - - - - - - - - - - - - - 0 0 0
  Škoda Auto a.s. - - - - 0 - - - - - - - - - 0 0
  Velké Hamry - - - - - - - - - - - - 0 - 0 0

ŽENY

    Tuř Svi Jeř Pří Pod Tat Ves Jíl Jab Pdm Nou Koš Boz Plo CELK

13 nej

1. Benešov u Semil 8 9 7 5 0 10 6 10 1 10 8 10 9 8 101 101
2. Libuň 9 5 1 10 9 8 9 8 8 9 5 0 6 7 94 94
3. Jablonec nad Jizerou 5 10 10 6 6 1 3 0 10 6 10 9 10 2 88 88
4. Krásná Ves 0 6 8 8 3 7 0 1 9 7 9 7 9 6 80 80
5. Malá Skála B 4 8 9 3 8 9 10 0 0 0 0 6 7 10 74 74
6. Malá Skála A 7 0 4 0 10 3 8 9 2 5 6 2 5 9 70 70
7. Jeřmanice A 1 7 0 7 7 5 7 4 3 3 1 8 1 3 57 57
8. Košťálov 3 0 5 0 5 4 0 0 6 8 7 3 2 - 43 43
9. Bozkov A 6 4 6 0 4 - 4 5 7 1 0 0 4 0 41 41
10. Sychrov - 0 - 9 - 6 - - - - - - - 4 19 19
11. Bratříkov - - - - - - - 7 - 0 - 5 - 1 13 13
12. Jeřmanice B 0 - - - - - 0 0 4 5 0 4 - 0 13 13
13. Vlastiboř - 3 2 4 - - 0 3 - - - - - - 12 12
14. Vitíněves 10 - - - - - - - - - - - - - 10 10
15. Myštěves - - - - - - 5 - 5 0 - - - - 10 10
16. Bozkov B 2 0 - - - - 1 - - 0 4 - 3 0 10 10
17. Podmoklice 0 0 - 2 1 - 2 0 - 2 2 1 - - 10 10
18. Škoda Auto a.s. - - - - 2 - - 6 0 0 - - - - 8 8
19. Borovice - 1 - - - - - - - - - - - 5 6 6
20. Ploukonice - - - - - - - 2 - 0 3 0 - - 5 5
21. Březová - 0 3 - - - 0 - - 0 - - - - 3 3
22. Koberovy - - - 1 - 2 0 - - - - - - - 3 3
23. Břehy A - 2 - - - - - - - - - - - 0 2 2
24. Břehy B - - - - - - - - - - - - - 0 0 0
  Poniklá - - - - 0 - - - - - - - - - 0 0
  Pěnčín - 0 - - - - - - - - - - - 0 0 0
  Sloup - - - - - 0 - - - - - - - - 0 0