Podkozákovská liga 2005

 
Umístění Družstvo Chuchelna Vesec Podmoklice Peřimov Nouzov Celkem
Muži






1 Rybnice 10 10 6 9 7 42
2 Vesec A 9 7 4 10 3 33
3 Podůlší A - - 9 7 10 26
4 Bozkov 8 9 0 0 9 26
5 Podmoklice 5 6 3 5 6 25
6 Nouzov 7 0 7 6 0 20
7 Veselá 6 5 - - 5 16
8 Jinolice - - 10 - - 10
9 Podůlší B - - 2 8 - 10
10 Košťálov - 0 1 - 8 9
11 Loktuše - 8 0 0 - 8
11 Benešov u Semil - - 8 - - 8
13 Mříčná A - 1 5 2 0 8
14 Peřimov 3 4 0 0 0 7
15 Chuchelna 4 - - - - 4
15 Jesenný - 0 0 4 0 4
15 Bítouchov - - 0 - 4 4
18 Víchová n.Jiz. - - 0 3 1 4
19 Stružinec - 3 - - - 3
20 Klokočí - 2 0 - - 2
20 Bystrá n.Jiz - - 0 0 2 2
21 Mříčná B - - - 1 - 1
22 Tatobity - 0 - 0 - 0
22 Libuň - 0 - - - 0
22 Pohoří - 0 - 0 0 0
22 Vesec B - 0 - - - 0
22 Koberovy - 0 - - - 0
22 Dolní Sytová - - 0 0 0 0
22 Podmoklice starší páni - - 0 - - 0
22 Křečovice - - - 0 - 0
22 Roztoky u Semil - - - 0 0 0
22 Škodějov - - - 0 0 0
22 Roprachtice - - - 0 - 0
22 Horní Branná - - - 0 - 0
22 Cutisin - - - 0 - 0
22 Křížlice - - - 0 - 0
22 Slaná u Semil - - - 0 0 0







0

Pohár OSH 2005

MUŽI
pořadí družstvo body
1 2 3 4 5 6 7 8 celkem 7 nej
1 Košťálov 12 10 13 10 14 13 14 0 86 86
2 Veselá 11 14 12 13 0 11 9 15 85 85
3 Jesenný 9 12 2 11 13 14 7 14 82 80
4 Bozkov 13 11 7 12 7 15 8 4 77 73
5 Podmoklice 5 6 8 9 12 0 15 10 65 65
6 Škodějov 15 4 11 0 11 2 11 11 65 65
7 Rybnice 8 9 14 5 8 10 4 3 61 58
8 Roprachtice 10 15 6 8 3 5 0 6 47 53
9 Nouzov 14 0   14 0   12 13 53 53
10 Podůlší A     15 15 15 0 6   51 51
11 Bítouchov 0 13 10 1 9 9 0 9 51 51
12 Víchová n. J.   2 9 7 10 8 13 0 49 49
13 Želechy 4 0       12 10 12 38 38
14 Libštát 7 5 4 6 5 6 3 0 36 36
15 Dolní Sytová     0 3 4 7 3 0 17 17
16 Slaná   1 3 4 6   1 2 12 17
17 Bystrá   8 5 0 1   0 1 15 15
18 Holohlavy               8 8 8
19-21 Košov 7               7 7
19-21 Stružinec 0 7             7 7
19-21 Roprachtice B               7 7 7
22 Podůlší B       2 0   5   7 7
23 Tuhaň 3 3 0 0 0 0   0 6 6
24 Brloh               5 5 5
25 Jablonec n. J.         2 3     5 5
26 Roztoky     0   0 4   0 4 4
27 Peřimov 2   0     1     3 3
28-29 Nová Ves 1               1 1
28-29 Pohoří 0 0 1       0   1 1
30-34 Br. Lhota 0               0 0
30-34 Libuň     0           0 0
30-34 Loukov     0 0         0 0
30-34 Rybnice u Plz.     0           0 0
30-34 Ždár u Kum. 0               0 0


 
 

ŽENY
pořadí družstvo body
1 2 3 4 5 6 7 8 celkem 7 nej
1 Podmoklice I 7 0 10 10 10 10 9 9 65 65
2 Rybnice 9 9 7 7 7 7 7 10 63 56
3 Nouzov 10 7   8 9   8 7 49 49
4 Košťálov   8 9 9 6 2 10 2 46 46
5 Libštát 6 6 4 4 5 3 6 4 38 35
6 Želechy 5 10       8 3 8 34 34
7 Víchová n. J.   5 5 6 4 5 5 0 30 30
8 Roprachtice 8     5 0 6 0 5 24 24
9 Podmoklice II     8   8       16 16
10 Bozkov           9     9 9
11 Víchovská Lhota           4 4   8 8
12-13 Libuň     6           6 6
12-13 Škodějov               6 6 6
14 Nová Ves 4               4 4
15 Jilemnice               3 3 3
 
Počítá se 7 nejlepších umístění, červeně označené body se škrtají.