Hasičská sportovní sezóna je u konce …

 Uběhlo již mnoho času od chvíle,co jsem Vám přinesl poslední informace o dění v hasičském sportu v naší oblasti. Byl jsem ale tak trochu mimo dění a tak mezitím v podstatě hasičská sezóna skončila. O konci seriálu FN Cupu jsem se zmínil již minule, v průběhu září skončil i seriál soutěží o Pohár OSH Semily, kde letos svoje štěstí zkoušela především děvčata, v závěru měsíce pak i prestižní Podkozákovská liga.

Pokračovat ve čtení

Každá série jednou končí … !

 V době probíhajících dovolených je  trochu obtížnější zásobování aktuálními informacemi, poslední dění  v hasičském sportu Vám  tedy připomeneme alespoň s odstupem. V posledních dvou týdnech bylo určitě nejdůležitější vystoupení našich kluků v dalších dílech FN Cupu. V sobotu 26.července se závodilo v Tuři u Jičína.

Pokračovat ve čtení

Raspenava

Po zhruba dvoutýdenní odmlce, způsobené provozními důvody, se vracíme k uplynulému dění v hasičském sportu  s účastí našich družstev. A že je to ohlédnutí vskutku radostné ! Ale hezky popořádku.

Pokračovat ve čtení

Další dva víkendy se intenzivně soutěžilo

Týden co týden se valí haičské soutěže a tak přinášíme nové info o dění v tomto sportu.  V sobotu 28.června se naši kluci vydali do lyžařského areálu v Liberci Vesci, aby si to rozdali s konkurencí v dalším pokračování seriálu Fire Night Cup. Po dvou předešlých vítězstvích jsme jistě patřili k největším favoritům. Jenže ne každý den je posvícení a o tom se naši přesvědčili dokonale.

Pokračovat ve čtení

7.6 FNC Jeřmanice

 Pouze pár hodin po skončení soutěže Podkozákovské ligy se ve stejném místě v podstatě titíž soutěžící utkávají znovu a to na prvním kole nového ročníku seriálu nočních soutěží Fire Hight Cup.Opět pod taktovkou hasičů z Jeřmanic.

Pokračovat ve čtení

7.6 PKL Jeřmanice

 o krátké pauze se opět ke slovu přihlásila Podkozákovská liga svým třetím kolem, které uspořádali hasiči z Jeřmanic  u Liberce.  Nádherné letní počasí, superkvalitní dráha s umělým povrchem, kvalitní konkurence, soutěž na dva pokusy, čímž se eliminují chyby – to jsou atributy, které dávaly tušit, že proběhne velmi kvalitní soutěž, kde bodovat bude velmi náročné.

Pokračovat ve čtení

Na okrsku 3x vítězně …!

 Poslední květnovou sobotu si naši hasiči vyhradili pro tradiční okrskovou soutěž, letos konanou v areálu ve Vesci  pod Kozákovem. Okrskových soutěží se zúčastňujeme pravidelně již řadu let a tak i letos vyrazila skupina našich zástupců do bojů v okrsku.

Pokračovat ve čtení

10.5 Svijany

 Druhý díl seriálu Podkozákovské ligy zavítal tentokráte do Svijan. Ve zdejším pěkném areálu se sjela velmi početná skupina soutěžících  – celkem 31 kolektivů mužů a 18 družstev žen, to je konkurence jak hrom. Tudíž bylo předem jasné, že vydolovat nějaký ten bod bude úkol nadmíru těžký, ale o tom PKL je.

Pokračovat ve čtení

3.5. Tuř

Nevydařený vstup do Podkozákovské ligy …

Nový ročník populární Podkozákovské ligy začal v sobotu 3.května v Tuři u Jičína. Na úvod sezóny velmi solidní účast (27 družstev mužů a 13 družstev žen) si ve zdejším areálu rozdělila první sadu ligových bodů. S vidinou zisku nějakého toho bodu tam odcestovali i naši kluci, navíc podpořeni solidním výsledkem z tréninkové soutěže na stejném místě minulý týden.

Pokračovat ve čtení

26.4 Tuř

Nová sportovní sezóna je tady a tak se pomalu rozbíhá kolotoč víkendového cestování za soutěžemi hasičského sportu. Naši kluci vyrazili v sobotu do Tuře u Jičína, aby si na první soutěži sezóny ověřili svojí výkonnost a zároveň si zatrénovali před prvním kolem stěžejní Podkozákovské ligy, která proběhne za týden tamtéž.

Pokračovat ve čtení